Bakırköy Su Tesisat Kaçağı Tespiti

Bakırköy Su Tesisat Kaçağı Tespiti
Bakırköy Su Tesisat Kaçağı Tespiti

Bakırköy Su Tesisat Kaçağı Tespiti

Bakırköy Su Tesisat Firması,Bakırköy Su Tesisat Kaçağı Tamiri,Bakırköy Su Tesisat Kaçağı Bulma,Bakırköy Su Tesisat Kaçağı Ustası..

Bakırköy Su Tesisat Kaçağı Tespiti yapan firmamızda son teknloji tesisat görüntüleme kamera sistemleri kullanılmaktadır. Bir alt kata meydana gelen su sızıntıları yüzünden komple tesisat güncellemek mecburiyetinde değilsiniz. Kullanılan su kaçağı makineleri ile noktasal bozukluk belirlenmesi yaparak onarımlarınıda garantili olarak gerçekleştirmekteyiz.

Teknloji her alanda yenilik ve ilerleme gösterdiği gibi tesisat sektöründede yol kat etmiştir buna duyarsız kalmayan Bakırköy Su Tesisat Kaçağı Tespiti firmamızda termal kamera sistemleri ve akustik dinleme aygıtları mevcuttur. Daha önceleri askeri ve emniyet alanlarında sarfedilen termal kameralar, aygıtlarda oluşturulan küçük ebatlı değişikliklerle, tesisat ve tamirat işlemlerinde de kullanılmaya başlanmıştır.

Bakırköy Su Tesisat Kaçağı Tamiri

Bakırköy Su Tesisat Kaçağı Tamiri

Bakırköy Su Tesisat Kaçağı Ustası

Isıya duyarlı olarak çalışan bu kameralar, görünmeyen yerlerdeki boruların gidiş güzergahlarını belirleyerek su kaçağı ve sızıntıları bulmada, kırmadan oluşturulan yöntemlerin arasında yer almaktadır. Bu kameralar sayesinde, su kaçağının borunun tam olarak neresinde olduğunu, tesisat üstünde rastgele bir tıkanıklık durumunun söz hususu olup olmadığını, tıkanmaya sebebiyet veren maddelerin şekillerini ve tesisat sisteminde zarara maruz kalan bölgenin onarılıp onarılamayacağı ile ilgili ayrıntılı olarak görüntüler alınabilmekte ve kırmadan oluşturulan su kaçağı ve sızıntı tamiratlarında genel itibari ile kullanılmaktadır

Bakırköy Su Tesisat Kaçağı Tespiti ekiplerimiz aygıt kullanmayı bilen tesisatçılardan oluşmaktadır. Eve ilk geldiklerinde temiz su tesisatını ve sıcak su tesisatını elektronik test pompaları ile teste tabi tutarlar . Eğer sızdırmazlık testinde kaçak bulunursa akustik dinleme yaparak bozukluknın noktası tek fayansta bulunmaktadır. Sızıntı tesisatta değil ise gider içi kameraları ile banyo küvet ve başka gider yerleri denetim edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Posted by: sukacagi on

Etiketler:, ,