Su Kaçağı Bulma,Su Kaçağı Tespiti,Su Sızıntısı Tespiti
ANASAYFA HAKIMIZDA TIKANIKLIK AÇMA

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Geçmiş zamanlarda, çok değil bundan 10-15 yıl öncesine kadar, tesisatınızda karşılaştığınız en ufak bir problemde bile neredeyse bütün eviniz kırılmadan sorunun çözüme kavuşturulması mümkün değildi. Ancak günümüzde evinizin hiçbir yerini kırmadan su kaçağı bulma artık mümkündür.

Su tesisatlarında, kaçaklar ve sızıntılar en çok karşılaşılan sorunlardır. Eski ya da yeni fark etmeden her evde meydana gelebilecek problemler arasındadır. Eski yapılarda kullanılan borular ve tesisat malzemeleri zamanla kırılabilir, çatlayabilir ya da çürüyebilir. Bunun sonucunda kırıklardan ya da deliklerden su sızabilir, su kaçağı sorunu meydana gelebilir. Su kaçaklarına rastlamanız için yapınızın eski olmasına gerek yoktur. Yeni yapılarda da bu sorunla çok sık bir şekilde karşılaşılabilir. Evinizde su kaçağı olup olmadığını almanın bazı yolları vardır. Su kaçağı dış tesisattan ya da iş tesisattan meydana gelmiş olabilir. Dış tesisattan meydana gelenler kolaylıkla çözülebilir. İç tesisattan kaynaklanan kaçakları, kaçağın olduğu bölgede duvar kabarması, rutubet gibi belirtilerden anlayabilirsiniz. Kaçaklar iç tesisattan ya da dış tesisattan kaynaklanabilir, iki türlü de su kaçağı bulma işlemi kırmadan, dökmeden firmamız tarafından yapılabilir. Kırmadan su kaçağı bulma işlemini en güvenli şekilde yaptırmak için firmamızı arayın.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağıyla karşılaşmak asıl sorun değildir. Asıl sorun su sızıntıları ve su kaçaklarının uzun süre fark edilmemesi ya da görmezden gelinmesiyle başlar. Duvarlarınızda, tavandan, yapınızın iç kısmında ya da dış borularından sızan sular rutubete neden olur. Bunun sonucunda yapınız sağlamlığını yitirir. Rutubet hem yapınızın inşasında kullanılan malzemelere hem de su tesisatında yer alan malzemelere ciddi zararlar verebilir. Bu yüzden su kaçağı sorunuyla karşılaştığınızda, tamiratını ve tadilatını yaptırmak için zaman kaybetmemelisiniz. Hatta sorun olduğunu düşünmüyor olsanız bile ara ara kırmadan su kaçağı tespiti, kontrolü yaptırma işlemi yararınıza olacaktır.

Hem tesisat malzemelerinizin, hem de yapınızın sağlığı için kırmadan su kaçağı tespiti yaptırın. Su kaçaklarını önlerken evinizdeki döküntülerle uğraşmayın. Firmamızı arayarak son teknoloji cihazlar yardımıyla kırmadan su kaçağı bulma hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bu işlemi sizin ve yapınız için en kaliteli ve ekonomik şekilde yapar.