Su Kaçağı Bulma,Su Kaçağı Tespiti,Su Sızıntısı Tespiti
ANASAYFA HAKIMIZDA TIKANIKLIK AÇMA

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Ekilerimiz ve uzman kadromuzla istanbul,kocaeli,izmit ve bursa içinde tüm bölgelere hizmet götürmekteyiz.12 yıllıdır kırmadan su kaçağı tamiri hizmeti veren firmamız yeni nesil çihazlarla kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapmaktayız…! Evinizde,ofisinizde,binanızda ve apartmanınızda su kaçağı sorunu yaşıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçip kırmadan su kaçağı tamiri yaptıra bilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır ?

Firmamız bünyesinde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız su tesisat tamir ve bakımı konusunda eğitim almış işinde uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır.Günümüz teknolojilerini en yakından takip eden ve sektörümüzle ilgili her çıkan yeni çihazı bünyesine katan bir firma anlayışına sahibiz.Bu cihazların kullanım eğitimini her ustamıza vermekteyiz.

Böylelikle bizimle çalışan tüm ekiplerimizi güncel ve bilinçli tutmaktayız..! Uygulamalı eğitimler sayesinde zaten donanımlı olan su tesisat ustalarımız daha da bilinçlenerek su kaçağı tespiti yaptıkları binalarda nelerle karşılaşa bileceklerini ellerindeki ekipmanlarla daha iyi farketmekte ve tamiri ve müdahaleleri ona göre yapmaktadır.

Kırmadan su kaçağı tamiri için geliştirilen cihazları kullanma konusunda profesyonel olan ustalarımız, bina içinde bulunan su tesisat borularını kameralı ve kızıl ötesi göreme yetisine sahip sistemlerle hiç biryeri kırmadan incelerler ve duvar ve yerde gizli olan su borularında,patlamış olan yada hasar görmüşleri tespit ederler.Böylelikle ne bir duvarı nede bir yeri kırmadan hasarlı su tesisat sistemini çözerler.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır ?

Su kaçağı var olup olmadıgını anlamak için bulundugumuz bina bizlere bazı ipuçları veriri.Mutfagınızda dolaplarınız nemlenip çürüme yapıyorsa,fayans araları kararıyor ve ıslanıyorsa,duvarlarda sıva ve boya dökülmesi oluyorsa,tandan su damlıyorsa,alt komşunuza sizden su sızıyorsa,banyoda aşırı rutubet varsa bunlar bulundugunuz binada su kaçağı oldugunu göstermektedir.Hemen önlem almanız hem evinizin hemde sizin yararrınıza olacaktır…!

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri Fiyatları Nedir ?

Kırmadan su kaçağı tamiri fiyatlarımız istanbul içinde tüm semt ve bölgeler dahil 99 TL dir.Eger bursa,kocaeli ve izmitde bulunuyorsanız fiyatlarmız 99 TL + Yolmasrafı şeklindedir.!!!

Binada kırmadan su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra çıkan arıza ve su tesisat sistemi sorununa baglı olarak fiyatlar değişiklik gösterecektir.

 

 

 

Kaydet