Su Kaçağı Bulma,Su Kaçağı Tespiti,Su Sızıntısı Tespiti
ANASAYFA HAKIMIZDA TIKANIKLIK AÇMA

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Eski yöntemlerle, ancak kırıp dökere çözülebilen tesisat sorunları teknolojinin ilerlemesiyle, yerine daha az mastaflı ve daha az hasarlı, kırmadan su kaçağı tespitine bıraktı. Son yıllarda çıkan pek çok tesisat tamir aletleriyle artık kırmadan su kaçağı tespiti yapmak mümkün bir hale geldi.

Yapınız eskidikçe, zaman geçtikçe tesisatınızla ilgili pek çok problemle karşılaşabilirsiniz. Çünkü zamanla tesisat malzemeleri çürüyebilir, kırılabilir ya da ufak da olsa hasarlar alabilir. Bunun sonucunda su kaçakları ve su sızıntılarıyla karşılaşırsınız. Su kaçakları her zaman gözle görülür şekilde karşınıza çıkmayabilir. Evinizin duvarlarında ya da tavanında kabarmalar ve renk değişimleri varsa evinizde su kaçağı olabilir. Nem ve rutubet su kaçaklarının belirtileri sayılabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmanız halinde mutlaka su kaçağı tespiti yaptırarak sorunu en kısa sürede ortadan kaldırmalısınız. Aksi taktirde yapınız ciddi hasarlar alabilir. Su sızıntıları uzun zaman devam ederse, yapınızın inşaasında kullanılan malzemeler uzun süre nemli kalmaktan dolayı çürüyebilir, eski dayanıklılığını yitirebilir. Su kaçağı tespiti kırmadan firmamız tarafından en güvenli şekilde yapılabilir.

Gözle görülür yerlerde meydana gelen su kaçakları diğerlerine göre daha kolay şekilde tamir edilebilir. Yani, evinizin ya da binanızın içinden geçen borularda, damlayan suların, su kaçağı tespiti ve tamiri, iç tesisatınızda meydana gelen kaçaklara oranla daha kolay tamir edilir. Bunun için bir kırma işlemi yapılmasına gerek yoktur. Çünkü zaten kaçaklar, dışarıdan çıplak gözle görülen borulardan meydana gelmektedir. Fakat asıl sorun çıkaran kaçaklar içeriden, başta kendini hissettirmeden oluşanlardır. Bunlar, evinizin duvarlarının, tavanının ya da tabanının içinde yer alan borularda oluşur. Fakat endişe etmenize gerek yoktur. Bu tarz sorunlarda, çözüm için artık illa bir yerleri kırmak gerekmez. Kırmadan su kaçağı tespiti işlemi firmamız tarafından özenle yapılabilmektedir. Son teknolojiyle üretilmiş tesisat çözümlerinde kullanılan aletlerde yapınızın sağlamlığını bozmadan, kırmadan ve dökmeden su kaçağı tespiti yapılır.

Tesisatınızda su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız, kırmadan su kaçağı tespiti yaptırmak için mutlaka firmamızı arayınız. Hem ekonomik, hem güvenli çözümler üreten firmamızın diğer firmalardan ayrılan en önemli özelliği amacının kar değil, müşteri memnuniyeti olmasıdır.