Su Kaçağı Bulma,Su Kaçağı Tespiti,Su Sızıntısı Tespiti
ANASAYFA HAKIMIZDA TIKANIKLIK AÇMA

Su Kaçağı Bulma - Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Tamiri

Su kaçağı Ofislerinizde,Evlerinizde,Vilanızda,Yazlıgınızda ve İşyerlerinizde su tesisatı borularınızda meydana gelen cürüme,paslanma ve arızalanma, yanlış,kalitesiz kullanılan su tesisat malzemelerinin yıllar içinde deforme olması gibi çeşitli durumlarda meydanan gelen su tesisatı arızalarına denir. Su Kaçağı Tespiti Tamiri Ygn Tesisat firmamız, kırmadan,yıkmadan ve dökmeden cihazlarla su kaçaklarını kolayca tespit eder, İstanbul başta olmak üzere,Adana,Edirne, Bursa ve Türkiye’nin birçok ilinde şubelerimiz bulunmaktadır..

Su Kaçağı Firması

Üst Kattan Su Kaçağı Oluyorsa Ne Yapılır ?

İlk önce üst kattaki komşunuzu ile acil iletişim kurmanız gerekir. Komşunuza evindeki veya bulundugu binadaki su vanalarını acil kapatması gerektiğini söyleyin, tavandan yada diger kısımlardan damlayan su için yapılması gereken ilk öncelik suyun akmasını kesmektir, komşunuz mutlaka su vanasını mutlaka kapatması gerekecektir.

Su kaçağı Tespiti İçin Sonra ki Aşama Nedir ?

Su Kaçağının yerinin bulunması için su kaçak tespit çalışması mutlaka yapılmalıdır. Ygn tesisat su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulmak için profesyonel son teknolojik cihazlar kullanır. Kullanılan Bu cihazlar hiç bir şekilde çevreye zarar vermez ve gürültü çıkarmaz, kırmadan yıkmadan ve dökmeden su kaçağı tespiti yapılır.

Su Kaçağı Tespiti İçin Kullanılan Cihazlar Nelerdir ?

Kameralı ve dinlemeli cihazları ile, su tesisatınızdaki tüm hatlar detaylı bir şekilde kontrol edilir, su kaçağı eğer temiz su tesisatında ise dinleme cihazları ile arızalı bölge hemen tespit edilir.
Su kaçağı eğer atık su borularında meydana geliyor ise, kameralı cihazla su tesisat boruları görüntülenerek su kaçağının bulundugu yer görüntülenerek hemen bulunur.

Kaynak : http://ygnsukacagitespiti.com/su-kacagi-tespiti