Tıkanıklık Açma

Kırmadan Tıkanıklık Açma Hizmeti

Pimaş Tıkanıklık Açma Ustası :Tıkanıklık açma genelde pimaş tıkanıklığı sonuçlarının ençok kullanım hatası yüzünden gelmektedir. Pimaş içine bilmeden atılan yabancı maddeler, pimaş içinde kalan inşaat birikintileri zamanla pimaş tıkanıklığına ister istemez sebep olur…!!!

Tıkalı Pimaş Nasıl Açılır : Neyse ki pimaş açma işlemi işi bilen usta ve firmalar tarafından profesyonel ekip ve son teknoloji cihazlarla kırmadan yapılmaktadır.!!!!

Pimaş Tıkandı Ne Yapmalıyım : Pimaş içi tıkanıklığı robot ile açıldıktan sonra; kameralı görüntüleme su tesisat cihazı ile yıkanıp temizlenir. Düzğün olaraka kullanılan pimaş sitemi ve borusunda bir daha tıkanıklık meydana kesinlikle gelmez…!!!

banyo,mutfak,lavabo
kırmadan tıkanıklık açma

Profesyonel Kadromuzla Cihazlı ve enson teknolojik cihazla robotla kırmadan ve yıkmadan pimaş açma, kemaralı cihazla ise ,görüntü işlemi yaparak yıkama yapıyoruz…!!

Kaliteli ve işinde uzman kadromuz ve son teknoloji görüntülü, dekektör ile tıkanıklık açma cihazlarımızla sizlerin hizmetinizde…!!

Her türlü su tesisatı problemlerinizde, Su Kaçağı tespiti işinize garantili çözüm, yeni binalara ve eski binalara su tesiatı döşeme işleri, eski ve yıpranmış su tesisatının sökümü ve tamiri, su sızıntı ve su kaçağı bulma, tıkanıklık açmak, wc tıkanıklık açma, lavabo tıkanıklık açma, gider ve gelir su borularını açma işlerini en gelişmiş cihazlarla firmamız tarafından sorunsuz şekilde yapılmaktadır…!

Klozet açma

Klozet tıkanıklığı açmak içinde gene aynı yöntem kameralı robot makineler ile yapıldığında gerçekten güzel ve işlevsel bir şekilde tıkalı bölgeyi tespit edecek ve kısa süre içinde tıkalı bölgeyi kesinlikle açaçaktır..!

Lavabo açma

Lavabo giderindeki tıkanmaları açmanın ve uzun yıllar bozulmamaısını sağlamanın günümüzdeki en etkili yollarından birisi robot makinesidir. Bundan yıllar önce bunu yapmak ne yazık ki yeterince mümkün değildi. Günümüz dünyasında artık durum kesinlikle değişmiştir. Lavabo tıkanıklığı açmak, kaliteli robot makineler ile daha kolay ve zahmetsiz bir hal aldı.Kırma,dökme ve yıkma olmadan tıkanmaları kolayca temizlemektedir. Tıkalı bölgeyi robot ile tespit ederek ve temizleyerek daha kalıcı olmasını sağlamaktadır..!

Mutfak açma

Mutfak su giderinde oluşan tıkanmaları ve problemleri çözmenin en iyi açma şekli kameralı robot makine  kullanarak açmak olacaktır.Bu cihaz her zaman büyük sorunlardan sizleri kolayca kurtaracaktır.Kırma işlemi yapmadan kullanıldıgı için sizlere ek bir masraf çıkartmayacaklardır.

Banyo açma

Banyo su gideri tıkanmasını açmak için, gene en etkili çözüm kameralı tıkanıklık açma robotu makinesini  kullanmaka olacaktır.Banyo su borularında meydana gelen tıkanıkları anında tespit edip kolayca açacaktır.

Tuvalet açma

Tuvalet giderinde ki tıkanıklığı açmakta aynı şekilde tıkanıklığı açma makinası robot  ile sorunsuz ve daha kolaya olmaktadır.Günümüz teknolojisi bunu artık çok değiştirmiştir ve bizlere daha çok yardımcı olmaktadır.

Pimaş açma

Pimaş borularında meydana gelen tıkanmalar için gene aynı yöntemi uygulayıp kırmadan tıkanıklıgı tespit eden robot makinasını kullanarak hızlı bir şekilde gider tıkanıklarını tespit edip hızlıca ve kırmadan pimaş borularını açarak sizi büyük dertden kurtaracaktır.!!!!